25 godina Teološkog fakulteta (1992–2017)

tfb-banner-2

Veoma se radujemo što u periodu od 27. do 30. jula 2017. godine možemo obeležiti 25 godina postojanja Teološkog fakulteta. Želja nam je da okupimo sve studente koji su upisali Teološki fakultet, studente misionare koji su boravili na fakultetu, sve profesore koji su predavali, osoblje koje je radilo od osnivanja do današnjeg dana i sve prijatelje fakulteta.

Svi koji želite da podelite ovu radost sa nama, popunite pretprijavu koja će nam pomoći da steknemo okviran broj gostiju i pripremimo detaljnije informacije o smeštajnim kapacitetima i celokupnom programu.

Popunjavanje pretprijave će trajati u periodu od 1.12.2016. do 31.1.2017. godine.

Detaljnije informacije biće kasnije objavljene na zvaničnoj internet stranici Teološkog fakulteta.

Verujemo da će ovaj jubilej prizvati u sećanje mnoge lepe događaje iz života na fakultetu, obnoviti i učvrstiti prijateljstva i potvrditi smisao postojanja ove institucije na našim prostorima.