25 godina Teološkog fakulteta (1992–2017)

tfb-banner-2

Veoma se radujemo što u periodu od 27. do 30. jula 2017. godine možemo obeležiti 25 godina postojanja Teološkog fakulteta. Želja nam je da okupimo sve studente koji su upisali Teološki fakultet, studente misionare koji su boravili na fakultetu, sve profesore koji su predavali, osoblje koje je radilo od osnivanja do današnjeg dana i sve prijatelje fakulteta.

Verujemo da će ovaj jubilej prizvati u sećanje mnoge lepe događaje iz života na fakultetu, obnoviti i učvrstiti prijateljstva i potvrditi smisao postojanja ove institucije na našim prostorima.

POPUNITE PRIJAVU

Molimo vas da pažljivo popunite sva polja u prijavi! Polja označena zvezdicom obavezno popuniti.

Prijavu je potrebno popuniti posebno za svaku osobu (člana porodice i sl.) koja će prisustvovati proslavi.

Nakon što ispunite prijavu, na vašu adresu elektronske pošte koju ste naveli u prijavi, dobićete imejl sa potvrdom da je prijava uspešno završena. Ukoliko ne primite ovaj imejl proverite SPAM(JUNK) folder i ako je to potrebno kontaktirajte nas putem imejla info@tfb.edu.rs ili putem Facebook grupe https://www.facebook.com/groups/1013295382108412/

UPLATE

Za potvrdu prijave potrebno je izvršiti uplatu najkasnije do 30.06.2017.  Uplaćeni iznos se ne vraća nakon ovog datuma.
Uplate vršiti preko banke prema sledećim podacima za uplatu:
Primalac:                Hrišćanska adventistička crkva, Radoslava Grujića 4, 11000 Beograd
Žiro račun RSD:    180-1051210008818-24, AlphaBank (ako se uplati direktno u Alpha Banci nema provizije)
Šifra plaćanja:       Za gotovinske uplate šifra je 189  – Uplata fizičkog lica
Za online-elektronske uplate šifra je 289 – Transakcija po nalogu građana
Svrha plaćanja:     Ime i prezime osobe koja se prijavljuje

Kontakt osoba za uplate: Slađana Grozdić, sladana.grozdic@adventisti.net